Park Linowy Tarzania

Park Linowy Tarzania to fantastyczne miejsce na rodzinny, aktywny wypoczynek, urozmaicający pobyt nad morzem. Park oferuje nam parę godzin zabawy.

Park został zaprojektowany oraz wykonany tak optymalnie, że każdy bez względu na płeć czy wiek będzie w stanie przejść trasę, między systemem platform oraz przeszkód, zamontowanych zarówno na drzewach jak i na ziemi.

Park oferuje trzy zróżnicowane rodzaje trasy - dziecięcą, niską oraz wysoką. Trasa dziecięca wyposażona jest w siatkę asekuracyjną, natomiast konieczna jest umiejętność samodzielnego poruszania się. Na pozostałych trasach jedynym wymogiem formalnym jest wzrost.

Każda z tras posiada kilkanaście przeszkód do pokonania, a uczestnicy są oczywiście odpowiednio przeszkoleni przez instruktorów oraz używają tylko atestowanego sprzętu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wizyta w parku linowym - najlepiej całą rodziną - to doskonały i sprawdzony sposób na aktywny wypoczynek, dostarczający “nieco” mocniejszych wrażeń od opalania się na plaży. Pokonywanie najróżniejszych przeszkód, zróżnicowanych pod względem poziomu trudności oraz wysokości, jest oczywiście bezpieczne. A to dzięki instruktorom oraz stosownym zabezpieczeniom.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz