Góry i siła dzieci!

Dzieci mają siłę. Może niekoniecznie fizyczną, ale przebicia na pewno. Przykład? Zobaczcie to sami, a nie pożałujecie!

Karpacz

Montował: KM Studio

Pensjonat Karkonoski SPA*** w Karpaczu, lansując film hasłem “obiekt przyjazny rodzinie” wstrzelił się idealnie w to, czego szuka wielu potencjalnych klientów. Dlaczego?

Pensjonatów i hoteli mamy mnogość. Większość ma wysoki standard, gdyż jak wiadomo, klient płaci i wymaga, więc rzeczy jak Wi-Fi darmowe stają się po prostu “wyposażeniem podstawowym”. Wielu też nagrywa własne filmy promujące, lecz skupiają się oni na pokazaniu tego, jak dobrze wyposażone mają pokoje lub SPA. A tutaj mamy małą perełkę: film, gdzie 99,9% czasu pokazywane są bawiące się pociechy. Jest to dosłownie ostatni element układanki - bo skoro rodzice mają wszystkie wygody i przywykli do tego, to dajmy ten sam luksus ich dzieciom!

Sam film jest ciepły, kolorowy, bardzo przyjemnie się go ogląda, może głównie dlatego, że idealnie wpasowuje się w emocje widza - mało kogo nie rozweselają śmiejące się dzieci. Taki mały szczegół powoduje, że oferta tego pensjonatu wydaje się pełna i idealna dla rodziny, czego na pewno oczekiwał właściciel. Może inni też niedługo pójdą tą drogą? Wydaje się ona całkiem skuteczna. :)

Jeśli szukasz innych obiektów w tych okolicach, zobacz:

Dodano: 2014-11-07 13:59:12

Komentarze (0)
Dodaj komentarz