O konferencjach i Dziwnówku słów kilka

Takie zestawienie raczej nie należy do codzienności, ale biorąc pod uwagę ogólny kierunek rozwoju szeroko pojmowanej branży turystycznej niczego nie można wykluczać. Dla wielu skojarzenie małego Dziwnówka z konferencją organizowaną przez jakąś firmę byłoby pewnie znacznym przekroczeniem granic wyobraźni. No bo jak to tak - interesy, szkolenia, firmowe pokazy, biznesowe spotkania, briefingi medialne w takiej (za przeproszeniem) dziurze jak Dziwnówek ?!? Cóż: niemożliwe, a jednak.

Rzecz jasna nie ma co w ogóle porównywać typowego, na dodatek mocno “kameralnego” letniska z Krakowem i innymi, dużymi metropoliami na mapie Polski. Po oferty obiektów konferencyjnych w Krakowie odsyłamy do konferencje.net.pl/krakow, a przy Dziwnówku niech zostaną ci, którzy chcieliby zorganizować konferencję o małej skali, dla stosunkowo niewielu gości, w spokojnej okolicy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Niektóre z ośrodków noclegowo-wypoczynkowych dysponują bowiem odpowiednio przygotowanymi salami i wyposażeniem multimedialnym, a przecież w takiej miejscowości nie ma mowy o zabawach znanych ze stereotypowych (i filmowo-komediowych) wyjazdów integracyjnych.

Po pełną, kompleksową bazę obiektów organizujących konferencje zapraszamy na dedykowaną im stronę https://konferencje.net.pl/.

Dodano: 2017-09-18 15:27:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz