Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Dziwnówka do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Dziwnówka, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Dziwnówku na pewno potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 11:21

Jeśli ktoś szuka programu hotelowego, który ogarnie całość rezerwacji, przyjazdów, wyjazdów, rozliczeń, cenników i masy innych rzeczy, to szczerze możemy polecić NFhotel. My korzystamy i jesteśmy z niego zadowoleni. Bardzo przydają nam się moduły analiz i raportów oraz kontroli przyjazdów/wyjazdów. Bardzo lubimy też grafik, na którym dodaje się rezerwacje.

Bałtyk Resort 7.12.2015 11:23

To dobry program. Jeden z lepszych na jakich pracowaliśmy. Ma zdecydowanie najwięcej funkcji i jest najbardziej "przyjazny" dla użytkownika pod względem wyglądu i obsługi. Korzystamy też z opcji rezerwacji online. Także, polecamy!

Dodaj komentarz